PROJE DANIŞMANLIĞI

Yüksek lisans ve lisans düzeyinde hazırlanan akademik düzeydeki çalışmalar öğrenciler tarafından yazımı zor olarak kabul edilen çalışmalardır. Bitirme projeleri tez çalışması kadar zor değildir. Ancak en az bitirme tezi kadar ciddiye alınması gereken çalışmalardır. Ve hatta bir tez yazım sürecinin sahip olduğu tüm yazım aşamalarına sahip akademik düzey çalışmalardır. Bitirme projesi danışmanı olan öğretim üyesi tez çalışmasında olduğu gibi proje yazımında da belli süreçlere uyulmasını talep eder. Örneğin, alan araştırmasının yapılmasını, proje yazım sürecinde APA kurallarına uyulmasını ister. Ve özellikle intihal oranının belli bir sınırda olmasını beklemektedir. Bu nedenle proje yazımını basit bir akademik çalışma olarak görülmemelidir. Yazım sürecinde gerekli olan aşamalar yüksek lisans tezinde olduğu gibi yerine getirilmelidir.

Proje Danışmanlık


Yüksek lisans proje danışmanlığı, uzman ekibimizin tecrübelerini sizlerle paylaşmasına imkan sunar. Aynı zamanda bu paylaşımlar sayesinde de sizlerin çalışmalarınızı zamanında teslim etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra yazım sürecinde daha az sorunla karşılaşmanıza vesile olur. İş ve aile hayatının yanında akademik eğitim alan ve proje çalışması tamamlaması gereken öğrencilerimizin danışmanlık ihtiyacı vardır. Proje danışmanlığı sayesinde proje yazım sürecini kısaltabilirsiniz. Ve kabul edilebilir akademik normlarda bir çalışmayı tamamlama imkanını daha az yıpranarak elde etmiş olursunuz.

Proje Danışmanlık Hizmeti Kapsamı


Saygın Akademik Danışmanlık olarak Proje danışmanlık hizmeti kapsamında, proje yazım aşamaları. (Konu bulma, literatür tarama, vari tabalarını kullanma, makale inceleme yapabilme). Proje alan araştırması(Ölçek bulma, ölçek değerlendirme, ölçek geliştirme, v.b.). İstatistiksel analizlerin SPSS te yapılmasına (SPSS analiz menüleri, uygun analiz seçim kriterleri, vb.). ilişkin olarak danışmanlık ve eğitim hizmetlerini kapsar.

Proje Danışmanlık Hizmet Süreci


Proje danışmanlık hizmet süreci sizden gelen hizmet talebiyle ve projenize ilişkin sizden istediğimiz bilgilerin. (sizlerin proje yazımında hangi aşamada olduğunuz, hangi aşamalarda hizmet istediğiniz, alan araştırması olup olmadığı, çalışmanın dili ve diğer detaylar). tarafımıza ulaşması neticesinde projeniz değerlendirilip hizmet koşulları ve detayları iletişim geçtiğiniz takdirde sizinle paylaşılacaktır. Ve koşulları onaylamanız doğrultusunda hizmet süreci başlayacaktır.


Başvuru Formu

Başvuruda bulunmak istediğiniz Hizmeti Seçiniz
gün/ay/yıl şeklinde yazınız.
statics